Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Nicholas Ye

Numer telefonu : 18673307102

WhatsApp : +8618673307102

Free call

TAKUMI JAPAN AUTO PARTS CO.,LTD.

Adres : POKÓJ 3,27 / F, CENTRUM HANDLOWE HO KING, NO.2-16 FA YUEN STREET, MONG KOK, KOWLOON HK
Adres fabryczne : Budynek A3-306 Lugu Enterprise Square, NO. 27 Wenxuan Road Changsha, Hunan, Chiny.
Czas pracy : 8:00-17:30(czas Pekinie)
telefon służbowy : 86-731-84830658(Czas pracy)   86-186-7330-7102(niedziałające czas)
Faks : 86-731-84830648
Free call Video chat

Osoba kontaktowa

  • Mr. Nicholas Ye
  • Stanowisko : Director
  • telefon służbowy : 18673307102
  • CO SŁYCHAĆ : 86-18673307102
  • Skype : Nicholasye275
  • WeChat : 18673307102
  • E-mail : nicholas@takumijap.com
  • Ms. Suse Zhang
  • Stanowisko : Sales
  • telefon służbowy : 86-18229480993
  • CO SŁYCHAĆ : 86-18229480993
  • Skype : susezhang
  • WeChat : 18229480993
  • E-mail : suse@takumijap.com
  • Ms. Cathy Wang
  • Stanowisko : Sales
  • telefon służbowy : 15367823075
  • CO SŁYCHAĆ : 86-15367823075
  • WeChat : 15367823075
  • E-mail : cathy@takumijap.com
  • Mr. Van Liu
  • Stanowisko : Sales
  • telefon służbowy : 18569464918
  • CO SŁYCHAĆ : 86-18569464918
  • Skype : 86-13574226922
  • WeChat : 13667328571
  • E-mail : van@takumijap.com
  • Ms. Daisy Wang
  • Stanowisko : Sales Manager
  • telefon służbowy : 0086 13680723202
  • CO SŁYCHAĆ : 86-13680723202
  • Skype : daisy22900
  • WeChat : 13680723202
  • E-mail : daisy@takumijap.com
  • Ms. Echo Cheng
  • Stanowisko : Sales Manager
  • telefon służbowy : 0086 15184002219
  • CO SŁYCHAĆ : 86-15184002219
  • WeChat : 15184002219
  • E-mail : echo@takumijap.com
  • Mr. Kim Jin
  • Stanowisko : Sales Manager
  • telefon służbowy : 0086 15107407645
  • CO SŁYCHAĆ : 86-15107407645
  • WeChat : 15107407645
  • E-mail : kim@takumijap.com
  • Ms. Bonnie Guo
  • Stanowisko : Sales Manager
  • telefon służbowy : 0086 13397633600
  • CO SŁYCHAĆ : 86-13397633600
  • WeChat : 13397633600
  • E-mail : bonnie@takumijap.com
  • Ms. Rita Fu
  • Stanowisko : Sales Manager
  • telefon służbowy : 0086 13397633600
  • CO SŁYCHAĆ : 86-13397633600
  • WeChat : 13397633600
  • E-mail : rita@takumijap.com
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

nicholas@takumijap.com
+8618673307102
18673307102
Nicholasye275
86-18673307102